Transport drobnicowy, ekspresowy, całopojazdowy do 24 ton, ponadgabarytowy. Zapraszamy!Transport ponadgabarytowy Belgia

            Transport ponadgabarytowy Belgia Polska Polska Belgia. Profesjonalny transport ponadgabarytów na terenie całej Belgii. Stawki liczone na powrocie.

 

      Jeżeli mają Państwo do wysłania ładunek o wymiarach ponadnormatywnych, posiadamy wolne auta niskopodwoziowe dostępne w całej Belgii o każdej porze. Gwarancją naszej jakości są liczne referencje klientów polskich oraz belgijskich.Ponieważ sami organizujemy ładunki w jedną stronę z do Belgii, transporty płatne tylko w jedną stronę. Przy dłuższej współpracy atrakcyjne rabaty.

© 2011 Transport Belgia www.transport-belgia.pl
Transport Belgia Polska i Polska Belgia to główna działalność naszej firmy. Podejmiemy się wykonania każdego transportu na tej trasie jak również na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistamiw transporcie drobnicowym, całpojazdowym, ponadgabarytowym, chłodniczym, transporcie maszyn rolniczych i bydowlanych. Nasze samochody to nowoczesna flota spełniająca najwyższe kryteria tzn samochody EURO 5 i EURO 6. Do Belgii wysyłamy samochody o ładowności 1,5 tony, 3,5 tony, 6 ton, 10 ton, 12 ton, 24 tony i naczepy specjalistyczne. Na kierunku Polska Belgia wysyłamy samochody z nadwoziami typu plandeka, firanka, MEGA, zestawy przestrzenne 120m3 oraz naczepy niskopodwoziowe do transportu specjalistycznego. Dzięki linii drobnicowej możemy odbierać towary od belgijskich firm i tanio przewozić je do polskich odbiorców. Transport ekspresowy z Belgii do Polski i Polski do Belgii nawet w 6 godzin.