Transport drobnicowy, ekspresowy, całopojazdowy do 24 ton, ponadgabarytowy. Zapraszamy!

Transport chłodniczy Belgia - Polska - Belgia

           Transport chłodniczy Belgia Polska Polska Belgia.Wykonujemy transporty chłodnicze W zależności od wielkości towaru oferujemy chłodnie od 8 do 33 euro palet. Najwyższa dostępność chłodni na terenie całej Belgii. Referencje od zadowolonych klientów w Belgii.

 

       Najwyższa dostępność chłodni na terenie całej Belgii. Zawsze po wykonanym transporcie otrzymacie Państwo wydruk z termografu.W zależności od Państwa potrzeb oferujemy transport chłodniczy dedykowany ( tylko z Państwa ładunkiem), transport chłodniczy ekspresowy, oraz transport chłodniczy drobnicowy. Posiadamy chłodnie o przestrzeni ładunkowej od 8 do 33 euro palet. Ponieważ mamy stałe ładunki chłodnicze do z Belgii, otrzymujecie Państwo bardzo atrakcyjne stawki

 

- Nowoczesny tabor chłodni wyposażonych w termograf

- W zależności od ilości i czasu dostawy oferujemy następujące usługi:

- Transport chłodniczy drobnicowy Belgia - Polska, Polska - Belgia

- Transport chłodniczy całopojazdowy Belgia - Polska, Polska - Belgia

- Chłodnie dostępne na terenie całej Belgii

- Posiadamy stałe ładunki chłodnicze Belgia Polska, Polska - Belgia.

© 2011 Transport Belgia www.transport-belgia.pl
Transport Belgia Polska i Polska Belgia to główna działalność naszej firmy. Podejmiemy się wykonania każdego transportu na tej trasie jak również na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistamiw transporcie drobnicowym, całpojazdowym, ponadgabarytowym, chłodniczym, transporcie maszyn rolniczych i bydowlanych. Nasze samochody to nowoczesna flota spełniająca najwyższe kryteria tzn samochody EURO 5 i EURO 6. Do Belgii wysyłamy samochody o ładowności 1,5 tony, 3,5 tony, 6 ton, 10 ton, 12 ton, 24 tony i naczepy specjalistyczne. Na kierunku Polska Belgia wysyłamy samochody z nadwoziami typu plandeka, firanka, MEGA, zestawy przestrzenne 120m3 oraz naczepy niskopodwoziowe do transportu specjalistycznego. Dzięki linii drobnicowej możemy odbierać towary od belgijskich firm i tanio przewozić je do polskich odbiorców. Transport ekspresowy z Belgii do Polski i Polski do Belgii nawet w 6 godzin.