Transport drobnicowy, ekspresowy, całopojazdowy do 24 ton, ponadgabarytowy. Zapraszamy!

Polacy w Belgii forum

Polacy w Belgii forum. Polsko-Belgijskie forum dotyczące transportu. Przeprowadzki Polska Belgia i Belgia Polska. Transport towarów i mebli od 50 kg do 24 ton

Jeśli planują Państwo małą lub dużą przeprowadzkę Polska Belgia lub Belgia Polska to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy transport samochodami typu bus blaszak, bus plandeka o wymiarach 4,5 x 2,2 x 2,3h 1,5 tony ładowności, samochodami 6 ton, 10 ton, i naczepami do 24 ton - tzw TIR.

Transport towarów od 50 kg do 24 ton. PRZEPROWADZKI! Samochody od małych busów, solówki 6 ton po duże tiry.

Cechuje nas:

• Indywidualne podejście do każdego klienta
• Szybka reakcja na sugestie i potrzeby każdego klienta
• Szybkie i sprawne działanie
• Ubezpieczenie przewożonego ładunku
• Zróżnicowany tabor - dopasujemy odpowiedni dla Twojej przeprowadzki
• BARDZO KONKURENCYJNE CENY - SPRAWDŹ

© 2011 Transport Belgia www.transport-belgia.pl
Transport Belgia Polska i Polska Belgia to główna działalność naszej firmy. Podejmiemy się wykonania każdego transportu na tej trasie jak również na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy specjalistamiw transporcie drobnicowym, całpojazdowym, ponadgabarytowym, chłodniczym, transporcie maszyn rolniczych i bydowlanych. Nasze samochody to nowoczesna flota spełniająca najwyższe kryteria tzn samochody EURO 5 i EURO 6. Do Belgii wysyłamy samochody o ładowności 1,5 tony, 3,5 tony, 6 ton, 10 ton, 12 ton, 24 tony i naczepy specjalistyczne. Na kierunku Polska Belgia wysyłamy samochody z nadwoziami typu plandeka, firanka, MEGA, zestawy przestrzenne 120m3 oraz naczepy niskopodwoziowe do transportu specjalistycznego. Dzięki linii drobnicowej możemy odbierać towary od belgijskich firm i tanio przewozić je do polskich odbiorców. Transport ekspresowy z Belgii do Polski i Polski do Belgii nawet w 6 godzin.